Laminátové bazény

Laminátové bazény

Naše laminátové bazény sú vyrábané s využitím najmodernejších technológií, z vysoko kvalitných multi-vlákno sklených rohoží (horná vrstva od 4 do 7 mm) a vrchnú vrstvu tvorí gelcoat. Vďaka tomu sú naše laminátové bazény mimoriadne odolné voči bazénovej chémii, dlhodobo odolávajú priľnutiu rias, silnému UV žiareniu, nízkym a vysokým teplotám, a vyzrážaniu kyslého dažďa.

Laminátové bazény sú dizajnovo veľmi pestré a majú uspokojujúci vzhľad. Nami dodávané bazény nie sú najlacnejšími laminátovými bazénmi na trhu, ale kvalitou sú niekde inde oproti lacným bazénom. Dodávateľ a výrobca našich laminátových bazénov sa za vyše 20 rokov na trhu naučil robiť dokonalé výrobky s maximálnou odolnosťou a životnosťou.

7 vrstiev pre maximálnu ochranu a životnosť bazéna. To je kľúčom k Vašej spokojnosti. Tieto bazény sú preto veľmi vyhľadávané.

Pri lacných laminátových bazénoch sa Vám po pár rokoch začne tvoriť na povrchu osmóza a vypukliny čo pri týchto laminátových bazénoch takmer absolútne nehrozí kvôli ich dokonalému certifikovanému zloženiu.